koszyk 0 produktów

Produkt

Drewnochron Impregnat Extra 10 Litrów
Kliknij miniaturkę aby powiększyc:
Drewnochron Impregnat Extra 10 Litrów Drewnochron Impregnat Extra 10 Litrów

Drewnochron Impregnat Extra 10 Litrów

Cena netto:  114.00 PLN (140,22 brutto)
x Cedr

Producent: Drewnochron
Czas realizacji: 3 dni
PKWiU: Brak Informacji

Impregnat Extra
>głęboko penetrujący
>pełny zakres zastosowań: budownictwo, dom i ogród
>pełna i skuteczna ochrona przed: sinizną, grzybami domowymi i pleśniowymi, glonami
>zachowuje naturalny rysunek drewna

Impregnat Extra do ochrony i dekoracji drewna przeznaczony jest do malowania wszelkich powierzchni drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz pomieszczeń: drzwi, okien, mebli ogrodowych, boazerii zewnętrznych, altanek, domów letniskowych, płotów, konstrukcji stropów i dachów oraz wewnętrznych elementów okien i drzwi. Najlepsze efekty dekoracyjne oraz skuteczne zabezpieczenie biologiczne uzyskuje się pokrywając Impregnatem drewno drzew iglastych.

Sposób stosowania

1. Przygotowanie podłoża
Podłoże przeznaczone do malowania należy wyrównać, przeszlifować i odpylić. Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, sucha i odtłuszczona.

2. Malowanie
Impregnat przed i w trakcie malowania należy bardzo dokładnie wymieszać w celu uzyskania jednolitego koloru. Nanosić przy pomocy pędzla, tamponu lub poprzez zanurzenie drewna. Dla uzyskania właściwego zabezpieczenia biologicznego drewna należy nanieść 2 warstwy bezbarwnego Impregnatu, a następnie 2 warstwy barwnego Impregnatu. Kolejną warstwę można nanosić po upływie 16 h od naniesienia poprzedniej. W celu uzyskania najlepszego efektu dekoracyjnego podeschniętą warstwę Impregnatu barwnego należy rozetrzeć suchym pędzlem lub tamponem, w kierunku zgodnym z usłojeniem drewna. Ostateczny efekt dekoracyjny jest uzależniony od gatunku i chłonności drewna oraz ilości naniesionych warstw Impregnatu barwnego. Impregnat bezbarwny polecany jest również do impregnacji surowego drewna pod Drewnochron Lakierobejcę Super, Lakierobejcę Żelową, Lakiery Drewnochron połysk i półmat oraz emalie ftalowe i akrylowe.

Opakowania: 1,3, 5 i 10 L
okres gwarancji: 24 m-ce licząc od daty produkcji

Najnowsze komentarze

lenowoZ560 2012-04-26

Polecony i wypróbowany, teraz moge tlyko pochwalić. Cena może nie na moją kieszeń ale akurat trafiłem na promocje. Trzeba pamietac o mieszaniu farby podczas malowania.

gieniusz666 2010-09-04

Impregant powinien dobrze konserwowac drewno i nie zniekształcac jego struktury. Taki wlaśnie jest drewnochron extra. Cenowo ze średniej półki, a jakosciowo zdecydowanie stoi na wysokim poziomie. Dla znających się na rzeczy.

moja firma 2010-09-01

Produkt ten polecił mi znajomy stolarz. No i muszę stwierdzić, ze jestem zadowolony. Pomalowałem nim taras, poręcze i drzwi domu. Ładnie podkreśla strukturę drewna. Fajne kolorki do wyboru. Dość wydajny. Bdb.

honey 2010-03-03

Drewnochron impregnat extra to bardzo dobry i wydajny środek do zabezpieczania wyrobów z drewna. Idealnie się rozprowadza i już po pierwszym malowaniu widać odcień naszych drewnianych wyrobów. Polecam do malowania sztachet drewnianych. Środek wnika głęboko w drewno i doskonale zabezpiecza przed działaniem wody, śniegu.

pokaż wszystkie


Komentarze można dodać tylko po zalogowaniu.