koszyk 0 produktów

Produkt

Śnieżka Grunt 10 Litrów

Śnieżka Grunt 10 Litrów

Cena netto:  44.39 PLN (54,60 brutto)

Producent: Śnieżka
Czas realizacji: 3 dni
PKWiU: Brak Informacji

ŚNIEŻKA GRUNT – Lateksowa emulsja podkładowa do wnętrz
>zwiększa wydajność emulsji nawierzchniowych
>wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże
>poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
>zapewnia oddychanie ścian


GRUNT-ŚNIEŻKA jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy w wodnej dyspersji żywicy lateksowej z dodatkiem środków pomocniczych i uszlachetniających. Dzięki specjalnym dodatkom nakłada się grubą warstwą i niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża. Wnika w podłoże poprawiając przyczepność warstwy farby nawierzchniowej oraz zmniejsza jej zużycie.

Stosowanie GRUNT-ŚNIEŻKI znacznie obniża koszt malowania gdyż do uzyskania oczekiwanego efektu zwykle wystarcza jedna warstwa farby podkładowej i jedna nawierzchniowej.

GRUNT-SNIEZKA szczególnie polecana jest do pierwszego malowania płyt gipsowo-kartonowych i podłoży o niejednorodnej fakturze. Doskonale kryje zaprawy cementowe, cementowo-wapienne,, drewno i materiały drewnopochodne w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Przeznaczona jest do wymalowań wewnątrz pomieszczeń.

Sposób stosowania

1. Przygotowanie podłoża
Podłoże powinno być mocne, suche, bez kurzu i zatłuszczeń, świeże tynki cementowo wapienne mogą być malowane po 3-4 tygodniach sezonowania ,gipsowe po 2 tygodniach, tzw "suche tynki" po wyschnięciu, przeszlifowaniu i odpyleniu
Stare powłoki farb klejowych usunąć aż do odsłonięcia tynku, zmyć i spłukać wodą z dodatkiem środków myjących.
Podłoża mocno chłonne (z wyjątkiem gładzi gipsowych), luźno związane, sypiące się i skredowane (tzn. zostawiające ślady pyłu po potarciu dłonią) zaleca się pomalować impregnatem wzmacniajaco-gruntujacym SUPER-DOM. Właściwie zagruntowane podłoże powinno być

2. Malowanie
Przed użyciem wyrób dokładnie wymieszaj. Prace malarskie wykonywać w temperaturze podłoża i otoczenia powyżej +10C . Po zakończeniu malowania narzędzia umyj wodą.

opakowania: z tworzyw sztucznych 3, 5, 10 i 15 L
okres gwarancji: 24 m-ce licząc od daty produkcji
wydajność: do 7m2/L

Najnowsze komentarze

I.Tłumny 2012-04-11

DOBRZE WYRÓWNUJE CHŁONNOŚĆ ŚCIANY I JEJ KOLORYT. GODNY POLECENIA PRODUKT. WRESZCIE JAKOŚĆ NA NAJNIŻSZĄ CENĘ.

mrówka 2010-03-04

Znajomi uzywali tego gruntu przed malowaniem, stwierdzili, że produkt jest w porządku, aczkolwiek ja się jakoś nie przekonałam do jego zakupu. Być może dlatego, że mam swoich faworytów na rynku.

pokaż wszystkie


Komentarze można dodać tylko po zalogowaniu.